Mančo - Naše šéfkuchařka

Dovolte, abychom vám představili naši šéfkuchařku Mananu Toidze,

nebo lépe paní Mančo. Mančo pochází z Tbilisi, do české republiky přicestovala již před mnoha lety i celou svou rodinou. Vaření je velkou láskou jejího života a právě díky nezdolnému temperamentu, energii a lásce, kterou věnuje lidem kolem sebe a své práci se Mančo zapsala do srdcí a samozřejmě žaludků mnohým z nás. Jak říká sama Mančo vařit se musí hlavně srdcem. Mančo stála v roce 2006 u zrodu komunitního projektu Etnocatering, kde ženy, migrantky, vaří své tradiční kuchyně a formou cateringu je dodávají na společenské i soukromé akce. Paní Mančo se postupem času vypracovala od gruzínské a arménské kuchyně i k dalším mezinárodním kuchyním, včetně naší české. Později, díky svému vysokému pracovnímu nasazení, se stala vedoucí kuchyně, zajišťovala cateringové akce a koordinovala tým ostatních žen. Po odchodu z Etnocateringu se stala šéfkuchařkou v první prážské polévkárně, která se nejen díky vynikajícím a nezaměnitelným polévkám stala velmi oblíbeným a vyhledávaným místem. Dnes by vás Mančo ráda přivítala ve své vlastní restauraci, která vždy byla jejím snem a nabídla vám speciality mezinárodní, především gruzínské , ale i české a vegetariánské kuchyně. A navíc vynikající, příjemné a přátelské pohoštění z kvalitních, čerstvých a zdravých potravin pouze od českých farmářů.

Zajišťujeme kompletní cateringové služby.

Připravujeme text.

Zobrazit více

Proč vybrat nás?

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias.

Excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio.

Naš tim

Manco toidze"Manana Toidze pochází z Tbilisi
Manana Toidze

Manco toidze
Asistent vedouciho a asistent kuchine
Vasil Jalagonia
Manco toidze
Vedouci Restaurace
Nikoloz Jalagonia
GEOfood s.r.o